Doprava a dodání

Dopravu Vaší objednávky zajišťuje přepravní společnost PPL.
Při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma.
Doprava:
Dodání PPL na adresu cena 120 Kč
Dodání na PPL parcelshop-výdejní místo cena 99 Kč
Osobní vyzvednutí cena 0 Kč
Platba:
Bankovní převod cena 0 Kč
Dobírka cena 35 Kč
 
Objednávku lze hradit dobírkou v hotovosti přepravci, bezhotovostní platbou na  č.ú: 152 971 228 / 0600 (GE Money Bank). Nebo hotově na parcelshopech PPL.

PPL PARCEL CZ - výhody využití přepravní služby PPL

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

Večerní doručení

V případě zájmu si můžete zvolit Večerní doručení, které probíhá mezi 17. a 21. hodinou - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete  zde.

Doručení do sítě výdejních míst PPL ParcelShop

Nechcete-li se vázat na určitý čas doručení, balík si může vyzvednout také na vámi zvoleném výdejním místě PPL ParcelShop. Seznam výdejen a více informací naleznete na stránce www.pplparcelshop.cz

Platba platební kartou:

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou.

Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Export Slovensko:

·       doručení do dvou pracovních dnů po převzetí zásilky

·       dobírku lze hradit hotově nebo platební kartou

·       je možné sledovat cestu zásilky na Internetu na webové stránce www.ppl.cz

 

Převzetí a reklamace:

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.


 

palivového příplatku a příplatku za mýtné

 

Akční nabídka

V této kategorii nejsou žádné produkty.